Calendar

Astăzi
Ziua Anterioară
28 Iul
10:00
Tenis, ITF Feminin Granby - Simplu Feminin - Katie Boulter v Marie Bouzkova st +1
10:45
Tenis, ITF Feminin Prague - Dublu Feminin - Potapova A / Yastremska D v Pribylova A / Zarycka A st +1
10:55
Tenis, ITF Feminin Prague - Dublu Feminin - Buzarnescu M / Fomina A v Allertova D / Krejsova P st +1
11:00
Fotbal, Europa - Slovenia - Liga 1 (Prva Liga) - Lokomotiva Kosice v Lokomotiv Zvolen st +50
Fotbal, Europa - Russia - Premier Reserve League - Rubin Kazan (R) v Arsenal Tula (R) st +21
Fotbal, Europa - Russia - Premier Reserve League - Akhmat Grozny (R) v Dinamo Moscow (R) st +21
Fotbal, Europa - Rusia - 2nd Division - Druzhba Maikop v Torpedo Armavir st +9
Fotbal, Europa - Rusia - 2nd Division - FC Spartak Vladikavkaz v Biolog Novokubansk st +9
Fotbal, Europa - Lituania - A Lyga - FK Stumbras Kaunas v Lietava Jonava st +9
Handbal, International - Campiopnatul European U19 (Feminin) - Macedonia U19 (F) v Rusia U19 (F) st +6
Handbal, International - Campiopnatul European U19 (Feminin) - Muntenegru U19 (F) v Danemarca U19 (F) st +6
Volei pe plajă, Campionatul Mondial - Simplu Feminin - Antonelli/Solberg Salgado v Nzayisenga/Mutatsimpundu +9
Volei pe plajă, Campionatul Mondial - Simplu Feminin - Bansley/Wilkerson v Gallay/Zonta +9
Volei pe plajă, Campionatul Mondial - Simplu Feminin - Fendrick/Ross A v Wang X./Xue +9
Volei pe plajă, CEV Satellite Mersin - Meciuri Feminin - Placette/Chamereau v Makhno In/Makhno Ir +9
Volei pe plajă, CEV Satellite Mersin - Meciuri Feminin - Motrich/Kholomina v Eryildiz/Celebi +9
Baschet, International - Meciuri Internaționale - Bulgaria v Macedonia st +4
Tenis, ATP Gstaad - Simplu Masculin - Ernests Gulbis v Fabio Fognini st +6
Tenis, Challenger Binghamton - Simplu Masculin - Blaz Rola v Cameron Norrie st +2
Tenis, Challenger Cortina - Simplu Masculin - Carlos Taberner v Matteo Viola st +2
Tenis, ITF Xativa - Simplu Masculin - Eduard Esteve Lobato v Raul Brancaccio st +1
Tenis, ITF Xativa - Simplu Masculin - Gerard Granollers v Vullnet Tashi st +1
Tenis, ITF Feminin Horb - Simplu Feminin - Patty Schnyder v Julia Grabher st +1
Tenis, ITF Feminin Horb - Dublu Feminin - Gabric A / Schultheiss C v Chiang Y K / Eguchi M st +1
Tenis, ITF Xativa - Simplu Masculin - Fred Gil v Marc Giner st +1
11:10
Tenis, Challenger Praga - Dublu Masculin - Kretschmer G / Mies A v Kopriva V / Stanek R st +2
11:15
Fotbal, Europa - Bulgaria - Liga 1 - Cherno More Varna v PFC Dunav Ruse st +50
Baschet, International - U18 European Championship (Men) - Div. B - Romania (U18) v Polonia (U18) st +4
Baschet, International - U18 European Championship (Men) - Div. B - Estonia (U18) v Elveția (U18) st +3
Baschet, International - U18 European Championship (Men) - Div. B - Azerbaijan (U18) v Portugalia (U18) st +3
Tenis, Challenger Tampere - Simplu Masculin - Inigo Cervantes-Huegun v Tallon Griekspoor st +2
11:30
Fotbal, Europa - România - Liga 1 - FC Botoșani v Sepsi OSK st +127
Fotbal, Asia - Iran - Liga 1 (Pro League) - Gostaresh Foolad v Pars Jonoubi Jam st +21
Fotbal, Scandinavia - Finlanda - Kakkonen - JaPS v Pepo Lappeenranta st +9
Fotbal, Scandinavia - Finlanda - Kakkonen - SalPa v Musa Pori st +9
Fotbal, Fotbal Feminin - Feminin Internaționale - Amicale - Ungaria (F) v Serbia (W) st +11
Fotbal, Europa - Rusia - 2nd Division - Spartak Nalchik 2 v Dinamo Stavropol st +9
Volei pe plajă, FIVB Espinho - Simplu Masculin - Dziadkou/Kavalenka v Ishijima/Koshikawa +9
Tenis, ATP Hamburg - Simplu Masculin - Diego Sebastian Schwartzman v Florian Mayer st +6
Hochei, International - Amicale Intercluburi - Jokerit Helsinki v HC Red Star Kunlun st +15
Hochei, International - Amicale Intercluburi - HC Chomutov v Avtomobilist Yekaterinburg st +15
Hochei, International - Amicale Intercluburi - Spartak Moscow (U20) v HK Gomel 2 st +19
Tenis, ITF Feminin Evansville - Simplu Feminin - Caitlin Whoriskey v Lorraine M Guillermo st +1
Tenis, ITF Feminin Evansville - Simplu Feminin - Sabastiani Leon v Marcela Zacarias st +1
Tenis, ITF Feminin Granby - Simplu Feminin - Jessika Ponchet v Sarah Rebecca Sekulic st +1
11:50
Volei pe plajă, CEV Satellite Mersin - Meciuri Feminin - Dabizha/Abalakina v Eiholzer/Caluori +9
Volei pe plajă, CEV Satellite Mersin - Meciuri Feminin - Giombini/Zuccarelli v Nezir/Vence +9
12:00
Fotbal, Europa - Republica Cehă - First League - FC Zbrojovka Brno v Banik Ostrava st +97
Fotbal, Europa - Polonia - Ekstraklasa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza v Zaglebie Lubin st +99
Bilet de pariu în curs de încărcare...

Top Pariuri

Câștigi

Promoții Pariuri Sportive

Pariază minim 3 meciuri de Fotbal și poți câștiga pana la 100% extra CASH!

Pariază minim 2 meciuri de Tenis și poți câștiga pana la 50% extra CASH!

Pariază minim 2 meciuri de Baschet și poți câștiga pana la 50% extra CASH!

Pariază minim 3 meciuri din sporturile Americane și poți câștiga pana la 50% extra CASH!

Jocuri Casino

ȘTIRI

Viitorul - APOEL 1-0 . Constănțenii au prima șansă la calificare

Cote pentru Bătălia Anului- McGregor vs Mayweather

Primul El Clasico al noului sezon

În weekend se joacă etapa a 3-a a Ligi 1

OFICIAL: Novak Djokovic ratează restul sezonului